banner
Ingelogd als: Bezoeker




Geplande activiteiten

Sat 24-02-2018 Algemene ledenvergadering

Begintijd: 19:45 Einde: Sat 24-02-2018

Voor alle leden. Meer info volgt. Wil je meer weten over of mee werken  aan de werking van Cascade, dan kan je deze avond niet missen
Hier inschrijven -

Sat 24-02-2018 Algemene ledenvergadering

Einde: Sat 24-02-2018

Hier inschrijven -

Mon 05-03-2018 Speleoparcours

Einde: Mon 05-03-2018 In: De Spui, Opex

speleotraining voor alle leden. Jong en oud, gevorderd of beginner, onder begeleiding of zelfstandig.                                                      Alle basistechnieken, reddingen, equiperen

Sat 10-03-2018 Algemene vergadering VVS

Einde: Sat 10-03-2018

algemene ledenvergadering van het verbond.

Sat 17-03-2018 Speleoweekend

Einde: Sun 18-03-2018

binnenlandse grottochten   Tijdig inschrijven om overnachtingen te kunnen boeken
Hier inschrijven -

Sat 24-03-2018 Explo

Einde: Sun 25-02-2018

explowerken op één van onze werven. Verder afspraken worden gemaakt.
Hier inschrijven -

Sat 31-03-2018 Paasverlof

Einde: Fri 06-04-2018

Buitenlandse grottochten Jura/Doubs:  vertek naar refuge te montrond le Chateau. (24 pl) gereserveerd . Wie andere dagen wil nakomen, geeft de data door.
Hier inschrijven -

Fri 20-04-2018 Fort Barchon

Einde: Sun 22-04-2018 Naar Maps

Parcours speleo: vrijdagavond vanaf 21.00 uur en dan nog 2 dagen klimmen in het fort van Barchon.            

Meer info -

Fri 20-04-2018 Koekelberg

Einde: Sun 22-04-2018

14de Speleorally van speleoclub « de Redan » in  de basiliek van Koekelberg.

Meer info -

Sat 28-04-2018 Grotduiktrip Côte d'Or

Einde: Tue 01-05-2018

Voor alle zelfstandige grotduikers. Ischrijvingen melden zodat de overnachtingen kunnen aangevraagd worden.

Sat 19-05-2018 Speleoweekend

Einde: Sun 20-05-2018

binnenlandse grottochten   Tijdig inschrijven om overnachtingen te kunnen boeken
Hier inschrijven -

Sat 26-05-2018 feestmaaltijd ter gelegenheid van 30 jaar cascade

Einde: Sat 26-05-2018 In: Ter Yde

Gezellig samenzijn met verrassingen

Fri 13-07-2018 Zomerverlof

Begintijd: 08:30 Einde: Sun 29-07-2018 om 18:00h.

Frankrijk. Meer info volgt!
Hier inschrijven - Klassieke Kalender