banner
Ingelogd als: Bezoeker


Geplande activiteiten

Sat 21-10-2017 Kaas- en wijnavond

Einde: Sat 21-10-2017

Alle leden nodigen familie, vrienden en symphatisanten uit! Opbrengst ten voordele van de clubkas! Meer info volgt, maar nodig alvast jouw entourage uit!
Hier inschrijven -

Wed 01-11-2017 Buitenlandse grottochten en explo

Einde: Sun 05-11-2017

Je maakt je keuze tussen zelfstandig klassieke grotten in deze regio of meewerken met de explowerken. Cascade heeft de sleutel van de gesloten grotten. Overnachting in de gïte te Lisle en Regault.
Hier inschrijven -

Fri 10-11-2017 Buitenlandse grottochten

Einde: Sun 12-11-2017

Grottochten in de ondergrondse carrière te Savonnières en Pertois. Wild kamperen of overnachten in of rond de steengroeve.
Hier inschrijven -

Mon 13-11-2017 Speleoparcours

Einde: Mon 13-11-2017

Trainining op ons speleoparcours. Alle technieken kunnen geoefend worden.
Hier inschrijven -

Sat 25-11-2017 Speleoweekend

Einde: Sun 26-11-2017

Belgiische grotten regio Namur. Alle voorstellen zijn welkom. Overnachten in de jeugdherberg te Namur of in de mobilhome langs het water.
Hier inschrijven -

Mon 04-12-2017 Speleoparcours

Einde: Mon 04-12-2017 In: Sporthal De Spui Dokter Eduard Moreauxlaan 1a 8400 Oostende Naar Maps

Training op speleoparcours. Alle technieken kunnen geoefend worden. Beginners, gevorderden, iedereen komt aan bod. Kom uit je zetel en geniet van de sfeer!

Meer info - Hier inschrijven - Klassieke Kalender

Sat 16-12-2017 EXPLO

Einde: Sun 17-12-2017

Meewerken aan de exploratiewerken van Cascade.
Hier inschrijven -

Tue 26-12-2017 Binnenlandse kersttrip

Einde: Sat 30-12-2017

Overnachten in natuurvriendenhuis van La Reid. Zoals steeds ambiance verzekerd. Grottochten op elk niveau. Ook gesloten grotten kunnen aangevraagd worden.
Hier inschrijven -

Mon 08-01-2018 Speleoparcours

Einde: Mon 08-01-2018 In: Sporthal De Spui Dokter Eduard Moreauxlaan 1a 8400 Oostende Naar Maps

Training op speleoparcours. Alle technieken kunnen geoefend worden. Beginners, gevorderden, iedereen komt aan bod. Kom uit je zetel en geniet van de sfeer!

Meer info - Hier inschrijven - Klassieke Kalender

Sat 13-01-2018 Nieuwjaarsreceptie

Einde: Sat 13-01-2018

Alle leden en hun partner worden hierop uitgenodigd.
Hier inschrijven -

Sat 27-01-2018 Speleoweekend

Einde: Sun 28-01-2018

Grottochten in België, meer info volgt!
Hier inschrijven -

Sat 24-02-2018 Algemene ledenvergadering

Einde: Sat 24-02-2018

Hier inschrijven -

Sat 31-03-2018 Paasverlof

Einde: Fri 06-04-2018

Franse Jura, zes nachten te Montrond le Chateau.
Hier inschrijven -

Fri 13-07-2018 Zomerverlof

Einde: Sun 29-07-2018

Frankrijk. Meer info volgt!
Hier inschrijven -